Veoteenus ja kiirkuller

Veoteenused veokite ja kaubikutega

Veoteenus ja kiirkuller nii Eestis kui ka Euroopas. Teostame riigisisest veoteenust erinevate Volvo, Iveco ning Renault veokite ja kaubikutega.

Mitmekülgne masinapark ja erinevad haagised võimaldavad teostada veoteenuseid ka lühema etteteatamise korral. Meie veokid ei transpordi kaupa vahelattu, vaid lähtekohast otse sihtpunkti.

Erineva mahuga veokid ja haagised tagavad kliendile, et tema veos saab kohale toimetatud just kõige sobivama veoki ja optimaalsemate kuludega. Peame kokkulepetest kinni ja teostame kaubavedu õigeaegselt ning ohutult.

Veoteenused ja kaubavedu alati õigeks ajaks!
kiirkuller

KIIRKULLER

KULLERTEENUS EESTIS JA EUROOPAS

Olukorras, kus aega kõige vähem ja kiired veoteenused on kõige tähtsamad - tuleb Teile appi Expert Trans kullerteenus.

Kiirkuller kelle ainsaks tööülesandeks on kiire ja mugav veoteenus, pakub kaubavedu Eestis ja kogu ülejäänud Euroopa Liidu liikmesriikide piires.

Veoteenused ja kaubavedu 24/7 ning meie kiirkuller ei transpordi Teie kaupa vahelattu sorteerimiseks ega edasisaatmise ootele, vaid võtab selle peale ja suundub otsejoones sihtkoha poole.

Kuller on varustatud mobiilse GPS seadmega, et saaksite kaubavedu reaalajas arvutist jälgida.

Kullerteenus pakub paindlikke lahendusi ja veoteenused toimuvad uute Renault Master kaubikutega. Vajadusel lisame veosele kattega järelhaagise, mille aluspinna mõõdud on 2x6m.

MEIE KULLER ON ALATI TEEL!

VEOTEENUS

Keiri Lind
logistik
+372 5836 4616 
Alar Koger
juhataja
+372 516 7443
Veoteenused Eestis ja kullerteenus Euroopa Liidu piires.
© Expert Trans OÜ | Kõik õigused on kaitstud | Veebilehe teostus: METSAOST.eu