Kliima täitmine Pärnus

Kliima täitmine Pärnus, Mauri Tehnokülas. Auto kliimaseadme täitmine, remont ja hooldus. Suvi saabub Eestisse alati ootamatult ja autoomanikul on tihtilugu konditsioneeri täitmine hoopis meelest läinud.

Kliimasüsteemi täitmine ei ole regulaarselt vajalik, kuna tegu on nii-öelda suletud süsteemiga. Kui kliimasüsteem ei vaja remonti ja selle rõhk on stabiilne, siis ei ole konditsioneeri täitmine vajalik.

Kliima täitmise vajadus tekib olukorras, kus salongi ei puhuta enam jahedat õhku või kliimasüsteem ei suuda niisketes oludes enam akende sisekülgi kuivana hoida. Lisaks tasub jälgida, et kliimasüsteemi komponentidel ei oleks kilejat kihti või lekkele viitavaid plekke auto põhja all.

Kahtluste tekkimise korral tasuks kindlasti pöörduda meie spetsialistide poole, et vältida auto kliimakompressori kahjustamist.
kliima täitmine

KLIIMASÜSTEEMI TÄITMINE

KONDITSIONEERI TÄITMINE, REMONT JA HOOLDUS

Kliimasüsteemi täitmine osutub vajalikuks kui:
  • konditsioneer ei jõua toota piisavalt jahedat õhku;
  • konditsioneer puhub autosse ainult sooja õhku;
  • kliimasüsteem ei suuda niiskeid aknaid kuivana hoida;
  • auto põhja all on märgata lekkele viitavat vedelikku.
Eelnevate sümptomite korral mõõdetakse kliimasüsteemi rõhku. Seeläbi saab tuvastada, kas süsteem vajab vaid täitmist või on tegu lekkega, mis tuleb esmalt parandada.

Konditsioneeri täitmise käigus eemaldatakse süsteemist vana külmaine ja asendatakse uuega. Peale kliimasüsteemi täitmist kontrollitakse, et süsteemis püsiks vajalik rõhk.

KLIIMA TÄITMINE

HIND
~ 1 kg / 60 €
Kristo Ponn
Tööde vastuvõtja
+372 526 0970
Kontor
+372 449 7093
Kliimasüsteemi täitmine vältab kuni tund aega.
© Expert Trans OÜ | Kõik õigused on kaitstud | Veebilehe teostus: METSAOST.eu