Karavanide remont Pärnus

Karavanide remont ja hooldus avaras 800 ruutmeetrises autoremonditöökojas, kus pakume remonditeenuseid ka kõige suurematele autokaravanidele. Haagissuvilate ja karavanide remonditööd alates pealisehituse ja veermiku hooldusest kuni mootori ja käigukasti remondini.

Lisateenustena teostame keevitustöid veermikukonstruktsiooni taastamiseks ja vajadusel parandame või vahetame ka sõiduki rehvid. Sildade kokkujooksu kontrollime 3D sillastendil ja vajadusel teostame vajalikud remonditööd, et tagada karavani sujuv liikumine teel.

Lisaks müüme ja paigaldame autokaravanidele õhkvedrustuse komplekte, mis tagavad sõiduki sujuvama liikumise teel ja säästavad veermikudetaile enneaegsest kulumisest.
karavanide remont
NB: Kõigile Klubi Eesti Karavan liikmetele lisasoodustus - 10 %

Karavanide remonditeenused

Matkabusside ja karavanide remonditeenused alates õli vahetusest kuni mootori remondini. Teostame autokaravanide diagnostikat, remonti ja hooldust ja lisateenustena erinevaid elektri- ja keevitustöid.
õlide ja filtrite vahetus

Õlide ja filtrite vahetus

Piduri- ja mootoriõli vahetus koos vastavate filtritega. Soovitame vahetada autoelamu kütuse- ja õhufiltreid regulaarselt.
hammasrihma vahetus

Hammasrihma vahetus

Autosuvila mootoririhma või keti vahetus. Autoelamu hammasrihma tuleks vahetada vähemalt iga viie aasta tagant,
veermiku remont

Veermiku remont

Karavani veermiku remont sisaldab amortisaatorite, pidurisüsteemi, pukside ja rooliotsa hooldust. Sildade reguleerimine 3D sillastendil.
keevitustööd

Keevitustööd

Haagissuvilate kere- ja keevitustööd. Matkabusside summutite ja metallkonstruktsioonide keevitustööd. Veermikudetailide taastamine.
mootori diagnostika ja remont

Mootori diagnostika ja remont

Autosuvila mootori diagnostika ja remont vajab spetsiifilisi teadmisi. Kogemustega spetsialistid panevad tööle ka kõige tõrksama mootori.
käigukasti remont

Käigukasti remont

Teostame matkabusside käigukastide remonti. Asendame katkise detaili ja taastame hüdraulika. Lisame uued tihendid, käigukasti filtri ja õli.

AUTOKARAVANIDE REMONT

HINNAKIRI

Lukksepatööd:
Haagissuvilad ja matkabussid - 49 € / h

Keevitus- ja elektritööd - 48 € / h
Diagnostika - 44 € / h
Rehvitööd al. - 40 €
Sillastend - 40 € / 50 €
Kliima täitmine - 50 € / 1 kg
KIIRTÖÖD - 100 € / h

NB: Olukorras, kus klient tahab remonditööde käigus mehaaniku kõrval seista ja teda õpetada, on lukksepatöö hinnaks 75 € / h.

Expert Trans OÜ võib esitada arve 60 € / h autotõstuki seisutunni eest, kui viivitus on põhjustatud kliendi süül.

KARAVANI REMONT

Kristo Ponn
Tööde vastuvõtja
+372 526 0970
Kontor
+372 449 7093
Ootetööde vältel on kliendil võimalus veeta aega puhkeruumis, mille mugavusteks on tasuta WiFi leviala ja kuumad joogid.
© Expert Trans OÜ | Kõik õigused on kaitstud | Veebilehe teostus: METSAOST.eu